מדיטציה להרגעה

מרוץ העכברים והסטרס היומיומי בחיים המודרניים משפיעים באופן ישיר על הבריאות שלנו, אותו לחץ פוגם באיכות השינה, האפקטיביות שלנו במהלך היום, יוצר בנו חוסר איזון שיוצר בנו חוסר סבלנות כעסים וקשיים ביחסים שלנו עם המשפחה ובני הזוג.

מהי מדיטציה להרגעה?

מדיטציה להרגעה הינה תהליך מדיטטיבי בו אנו משחררים את ה"מיינד" כל המחשבות כל הדאגות ונכנסים למצב של הרפייה עמוקה המאפשרת לנו כמעין איפוס מערכות וחזרה לסנטר שלנו

מדיטציה להרגעה בהנחיית אסף אלמוג

מהם היתרונות של המדיטציה

מבחינה פיזיולוגית המוח שלנו מתוכנת לזהות את הדברים השלילים הקיימים בחיינו על מנת להגן עלינו מפני סכנות ולעזור לנו לשרוד ממש כמו בתקופת האדם הקדמון.

הנטייה הראשונית של המוח שלנו הוא לזהות את הדברים השלילים ולייצר בתוכנו את אותם הורמוני סטרס. 

וחיבור גבוה ממקום נקי ומאוזן לרצון הנשמה.

באמצעות המדיטציה אנחנו מלמדים את המוח והגוף לשנות את הפוקוס שלו ממצב הישרדותי לתודעת רוגע ושפע באמצעות מדיטציה להרגעה, חשיבה חיובית, שחרור סטרס וכעסים ושינה טובה ורגועה.

סוגי מדיטציה להרגעה

מדיטצית נשימות

מדיטציית נשימות מאפשרת להגיע למצב של רוגע והחזרת האיזון בגוף תוך שמתמקדים אנו בתהליך הנשימה המחזורי פעמים רבות

מדיטציה להרגעה בעזרת נשימות

מדיטצית צלילים

מדיטציית צלילים מאפשרת להגיע למצב של רוגע והחזרת האיזון בגוף תוך שמתמקדים אנו באותם הצלילים המפיקים תדר המרגיע את תדר פעילות המוח

מדיטציה להרגעה בעזרת צלילים

מדיטציה בדימוין מודרך

מדיטציית דימוין מודרך מאפשרת להגיע למצב של רוגע והחזרת האיזון בגוף תוך שמתמקדים באותם ההנחיות של מנחה המדיטציה המנחות את פעילות המוח

מדיטציה להרגעה בדימוין מודרך

האזינו למדיטציית הרגעה בצלילים לפני השינה

למי זה מתאים?

מדיטציה להרגעה בהנחיית אסף אלמוג

הסובלים מפחדים וחרדות בחיי היום יום

קושי בהירדמות, שינה לא רציפה, עייפות תמידית גם לאחר שעות שינה טובות - כל אלה מעידים על בעיות שינה ושינה לא איכותית. מדיטציה לשינה עוזרת בשינה טובה, רציפה ואיכותית ובכך לאנרגטיות, לרוגע ולשיפור האפקטיביות ויכולת הריכוז.

מדיטציה להרגעה לילדים בהנחיית אסף אלמוג

ילדים הסובלים מאי שקט ובעיות קשב וריכוז

דמיינו מולכם גירויים תמידיים כמו אורות מרצדים, צלילים ורעשים חזקים, תחושות ורגישויות עם כל אלה נדרשים להתמודד ילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז. לילדים אלה חושים מחודדים מיוחדים במיוחד, כדי תרגול של מדיטציות יכול לעזור להם להפוך את הרגישויות האלה ליתרונות. התרגול ילמד אותם להתחבר פנימה למרכז הגוף, לשקט פנימי והרגעת כל התחושות והרעשים שמסביב ולשיפור יכולת הקליטה והריכוז.

מדיטציה להרגעה בהנחיית אסף אלמוג

כל מי שסובל מחוסר שקט ושלווה ובעיות הרדמות ושינה

המירוץ היומיומי בו אנחנו נדרשים להספיק הרבה בזמן קצר. מחלקים את עצמנו בין המשפחה לבית לעבודה לזוגיות לחברים ומה לא.. כל זה מוביל לאי שקט, ללחץ ולחרדה. אבל אפשר גם אחרת, המדיטציה מסייעת בחזרה למרכז הפנימי לשקט ולשלווה.

למה חשוב לתרגל מדיטציה?

כשאנחנו מתרגלים ממדיטציה אנחנו מאפשרים לרגשות שלנו לבוא לידי ביטוי, המדיטציה עוזרת לנו בעיבוד המחשבות והרגשות באמצעות מיקוד פנימה בנשימה שלנו ובגוף. על ידי מדיטציה מודרכת אנחנו מאפשרים לעצמנו לעצור הכל ולהתחבר חזרה פנימה לשקט הפנימי ולרוגע. ככל שמתרגלים יותר הקשבה למדיטציות קל יותר להגיע למצב של רוגע במהלך היום יום באמצעות כמה נשימות והקשבה פנימה.

מדיטציה לפני השינה עוזרת לשקט נפשי הרגעת המחשבות, שחרור מתחים וחרדות והרפיה של הגוף להירדמות קלה ולשינה איכותית.

מה קורה בזמן המדיטציה?

במדיטציה עמוקה המח שלנו מגיע לתדר תטא שהנו התדר הקיים בשינה קלה לפני החלימה. בתדר תטא תת המודע שלנו נמצא במצב ספיגה המסיע מאוד ליצירת ריפוי, שינוי תודעתי, חיזוק האינטואיציה והתודעה. לכן חשוב מאוד לבחור במדיטציה מומלצת איכותית ועדכנית התואמת את המציאות והעולם החדש שמשתנה במהירות.

הדבר חשוב מאוד בעיקר למי שסובל מבעיות שינה, אם לפני השינה קיימות מחשבות טורדניות, חרדות ומתחים הם ימשיכו ללוות אותנו גם המהלך החלימה וההתעוררות בבוקר וגם במהלך היום. המדיטציה לפני השינה משחררת את אותו דפוס ומאפשרת שבירה של אותן מחשבות שליליות ומסייעת ביצירת שינוי חיובי המשפיע על החיוניות, האנרגיה, שמחת החיים ועל כל תחומי החיים לטובה.