סדנאות - אסף אלמוג
בואו והצטרפו לאחת הסדנאות בהנחיית אסף אלמוג

 סדנאות התפתחות אישית

התפתחות אישית הינו אחד מן התחומים המועסקים, הנחקרים והנכתבים בעולם. באמצעות התפתחות אישית נכונה אנחנו יכולים לחיות את החיים שנועדנו לחיות מתוך חיבור לעצמנו ולמה שעושה לנו טוב תוך כדי שאנחנו למדים מי אנחנו, מה הם המטרות שלנו ומה גורם לנו להרגיש טוב. אסף אלמוג מתמחה בסדנאות התפתחות אישית ופה על מנת לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות ולהביא אותכם לרמת ההתפתחות הבאה שלכם.

מה זה התפתחות אישית?

שמעתם בשנים האחרונות את המונח "התפתחות אישית" כל כך הרבה פעמים ואתם עדיין תוהים לעצמכם מה זה אומר… אנשים שנמצאים בתהליך של התפתחות אישית אלה אנשים השואפים להיות גרסה יותר טובה של עצמם כל יום ביומו, על ידי מגוון רחב של פעולות יום-יומיות ושינוי צורת החשיבה שלהם, על מנת לייצר את מציאות החיים המיוחלת.

במהלך התפתחות אישית אנחנו פועלים ללא לאות על מנת להגשים את עצמנו, את החלומות שלנו, למקסם את היכולות האישיות והבין אישיות שלנו, להצליח בזוגיות או להיות בני זוג יותר טובים, לראות דברים בצורה חיובית יותר, להרחיב את הכלים המטאפיזיים ולזמן שפע אל החיים שלנו.

תהליך התפתחות אישית הינו תהליך המותאם לכל שכבות הגילאים, במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר הרגישו שהם כלל לא נמצאים איפה שהם רוצים להיות ולא ראו את האור אך באמצעות תהליך של התפתחות אישית ויחד עם כלים נכונים, שאיפות ופעולות יום-יומיות אותם הם למדו הצליחו אותם האנשים למצוא את האור ולהפוך לאור בחיים של אנשים אחרים.

יוצרים שינוי בחיים: מה הם היתרונות של סדנה להתפתחות אישית?

בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט אנשים אשר בוחרים לצאת אל סדנאות התפתחות אישית, אנשים רבים המתעניינים בסדנאות אלו תוהים מה הם היתרונות בהגעה לסדנה שכזו. ההשקעה הטובה ביותר שיכולה להיות לאדם היא ההשקעה בעצמו. במהלך סדנה להתפתחות אישית אנו לומדים להכיר את עצמנו בצורה הטובה ביותר לצד לימוד ויישום טכניקות שונות אשר עוזרים לנו להתנהל בקלות עם אתגרי החיים השונים. 

בין הכלים והיתרונות אותם אנו מקבלים בסדנה להתפתחות אישית אנו שמים דגש על הגשמה עצמית לצד חיבור למימוש עצמי ותחושת משמעות בעולם בו אנו חיים, שחרור אמונות מגבילות ופחדים מהעבר, חשיבה חיובית הכרת הטוב ועוד. לא פלא שסדנה להתפתחות אישית הפכה בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם מאחר והסדנאות האלו עוזרות להפוך את החיים שלנו למאוזנים יותר בעלי משמעות ובסופו של דבר תורמים לאושר שלנו.

 

אמרתם סדנאות התפתחות אישית אמרתם אסף אלמוג

אסף אלמוג הינו מלווה להתפתחות אישית ותודעתית. במהלך שני העשורים האחרונים ליווה אלפי עסקים בתחומים שונים לשם הצלחה עסקית ופיננסית. אסף בהשכלתו BA במנהל עסקים, כלכלה ומערכות מידע.

בשנת 2014 יצא אסף אל מסע מרתק של התפתחות תודעתית ורוחנית במהלכו למד אסף את רזי עולם הרוח, את עולם הרפואה ההוליסטית ואת הקשר הבלתי נפרד בין הגוף לנפש. כתוצאה מכך במהלך 8 השנים האחרונות מיקד אסף את פעולות לקידום בעלי עסקים, טיפול מעולם הרוח והנחייה של אלפי אנשים בסדנאות התפתחות אישית ותהליכי ריפוי עמוקים. אסף אלמוג הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי ישראלים אשר בחרו לקחת חלק בסדנאות התפתחות אישית, זה הזמן שלכם לבחור בעצמכם ולהתחיל לחיות באמת.

 

לפרטים על הסדנאות הקרובות להתפתחות אישית של אסף אלמוג לחצו על הקישור

 

בתקופה עוצמתית זו של שינוי דרמטי המתרחש לנגד עיננו בכל מה שהכרנו

נדרשים גם אנו לבצע את אותן ההתאמות בחיינו לעבר החדש 

שינויים משמעותיים ואף קיצוניים בכל תחומי חיינו

 ההגשמה הייעוד ויצירת השפע

 הזוגיות ומערכות היחסים 

אורך החיים והרגלי היום יום

לא פעם שינויים מהירים אלו יוצרים בחיינו תחושת פחד תסכול וחוסר יציבות

אני מזמין אותך באהבה להצטרף לאחת הסדנאות שיעזרו לך לחצות את הגשר לעבר חייך החדשים

סדנאות 2023 - 2022

סדנת זוגיות נשמתית זה קורה עכשיו!

TWIN FLAMES

לאחר איו ספור שנים וגילגולים זה הזמן להגשים את אותה זוגיות נשמתית

מפגש סדנה ומדיטציה בדמיון מודרך לחיבור לזוגיות הנשמתית

סדנה למציאת הייעוד הגבוה על פי בחירת הנשמה

BE THE LIGHT

לאחר איו ספור שנים וגילגולים זה הזמן להגשים את הייעוד הגבוה שלנו

מפגש סדנה ומדיטציה בדמיון מודרך לחיבור לייעוד הגבוה על פי בחירת הנשמה

סדנה קצרה ותחליתית לעבור לקדמת הבמה ליצור חשיפה ולהגיע למאות לקוחות חדשים

SPREAD YOUR LIGHT

תוכניות  הכוללות כלים פרקטים להגיע לקדמת הבמה וליצור חשיפה מידית להגיע ללקוחות חדשים

איך להפוך לגרסה העוצמתית שלך!

להשאיר אחת ולתמיד את החסמים הפחדים והעקבות מאחור

מסעות רוחניים להזכרות

מסע רוחני להזכרות הינו "גיבוש" מזוקק של ההתפתחות האישית והתודעתית 

בטווח זמן קצר מאד משתתפי המסעות חווים קפיצה קוואנטית בכל תחומי חייהם ואף נזכרים ביכולות עבר מגלגולים קודמים

כמה רגעים בלתי נשכחים ממפגשים סדנאות ומסעות