ליווי עסקי

עולם העסקים נחשב לעולם תובעני ולא פשוט במיוחד, כתוצאה מכך לא מעט בעלי עסקים מוצאים את עצמם עובדים ללא לאות במטרה להפוך את התהליכים העסקיים, השיווקיים והמכירתיים לפרודוקטיביים הרבה יותר. יחד עם זאת לעיתים על מנת להגיע למיצוי המקסימלי של העסק שלנו אנו צריכים דמות חיצונית המתמחה בליווי עסקי אשר תאפיין יחד איתנו את התהליכים החוץ ארגוניים לצד הפנים הארגוניים ותעזור לנו לשפר ולקדם אלפי מונים את התהליכים. אסף אלמוג מתמחה בליווי עסקי ופה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מה הוא ליווי עסקי?

אנו מניחים שיצא לכם לשמוע את הביטוי "ליווי עסקי" לא מעט פעמים בשנים האחרונות, אך יחד עם זאת אתם תוהים מה הלכה למעשה קורה בתהליך ליווי עסקי. תהליך ליווי עסקי הינו שם כולל למגוון רחב של פעולות אשר נעשות ומתוכננות בקפידה יחד עם בעל מקצוע המתמחה בעולמות הליווי, הייעוץ וההתפתחות אישית במטרה להוביל להגדלת מחזורי המכירות, רווחיות העסק, ניהול תהליכים כלכליים, לוגיסטיים, טכניים וניהוליים בצורה חכמה ובריאה.

במהלך שיחת ליווי עסקי מאפיינים את צרכי העסק החל מהתנהלות בין ארגונית בין העובדים, היבטים של לוגיסטיקה וניהול מלאים, היבטי שיווק ומכירה ושאר היבטים ניהוליים במטרה להפוך את העסק לפרודקטיבי ומניב הרבה יותר. אין זה משנה אם מדובר בעסק חדש או שמא מדובר בבית עסק הפועל כבר דור רביעי, תמיד יש מקום להשתפר ולקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה. הסתכלות של בעל מקצוע חיצוני על העסק יכולה להוביל בלא מעט מקרים להתחדשות, שינוי גישה והפיכת העסק לייחודי בתחומו.

אסף אלמוג מתמחה בליווי עסקי וליווה במרוצת השנים אלפי לקוחות. אסף מזמין אתכם לשיחת אפיון בה תכירו אחד את השני ותראו יחדיו איך ניתן לקחת את העסק ולקדם אותו אלפי מונים.

"האם אני צריך ליווי עסקי?"

 במרוצת השנים פגשנו לא מעט בעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד אשר תהו האם הם צריכים ליווי עסקי, כאשר אנחנו מדברים על ליווי עסקי אנו מדברים על שירות אשר יכול לקחת את העסק שלכם ולקדם אותו אלפי מונים. אנו מאמינים כי אין זה משנה אם אתם נמצאים בתקופה טובה ו/או פחות טובה – ליווי וייעוץ עסקי הכרחי לשם קידום העסק שלכם והכנסתו אל שווקים נוספים.

ליווי עסקי מתאים לכל סוגי העסקים ובעלי העסקים, כמו כן ליווי עסקי עם בן אדם המתמחה בתחום יכול לקדם אתכם במישורים נוספים – התפתחות אישית, תודעתית ואף לקיחת חלק בתהליכי ריפוי עמוקים במיוחד.

מה הם הפעולות שקורות במהלך ליווי עסקי?

ליווי עסקי הינו תהליך המותאם אישית לצרכי העסק שלכם, לעובדים שלכם ולאופי החברה. כאשר אנחנו מדברים על ליווי עסקי אנו רואים מגוון רחב של פעולות המתבצעות לשם קידום העסק שלכם. בין הפעולות אנו רואים:

  • הגדרת חזון – במהלך ליווי עסקי יוגדר חזון עסקי מסודר בו נרשום את כל החלומות שלנו, איפה אנחנו רואים את עצמנו בעוד X שנים ומה הם הקווים המנחים אותנו ואת החברה שלנו – ערכים וכו'.
  • הגדרת מטרות – לאחר שיש לנו חזון מסודר הגיע הזמן להגדיר מטרות על מנת לגרום לחזון זה לצאת לידי ביטוי, במהלך הגדרת המטרות תבנה תכנית מפורטת המותאמת לעסק הכוללת את הדרכים והפעולות שצריכות להינקט על מנת להגיע אל החזון המיוחל.
  • אסטרטגיה שיווקית – עולם השיווק נחשב אחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר, על מנת לא ללכת לאיבוד בתוך עולם השיווק ולבזבז תקציבים של עשרות אלפי שקלים לשם פרסום יבנה עבורכם תכנית אסטרטגיה שיווקית המותאמת לעסק שלכם, לקהל לקוחותיו, לצרכים של הלקוחות ולצרכים שלכם. כמו כן האסטרטגיה השיווקית תבנה בהתאם לתקציב מוגדר מראש – כך שתוכלו להוציא את המקסימום מן העסק שלכם במינימום תקציב.
  • יחסים פנים ארגוניים – במהלך ליווי עסקי יבדקו היחסים הפנים הארגוניים, של העובדים אל מול העובדים, שלכם אל מול העובדים ואיך כלל התהליכים הפנים ארגוניים עובדים. לאחר גיבוש חוות דעת ינקטו מספר פעולות והמלצות לשם שיפור היחסים הפנים ארגוניים ועלייה על דרך המלך.
  • אובליגו ואשראים – במהלך ליווי עסקי עם בעל מקצוע המתמחה בעולמות המימון, האשראי והכלכלה תוכלו לקבל מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת גם עבור נושאים כלכליים רבים לרבות אובליגו ואשראיים. אסף אלמוג הינו BA במנהל עסקים כלכלה ומערכות מידע ובאותה נשימה משווק פנסיוני ומנהל תיק השקעות – מה שהופך אותו לבחירה הטבעית.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בליווי עסקי

אנו רואים חשיבות גדולה לעבודה עם בעל מקצוע המתמחה במלאכת ליווי עסקי, כיום אנו רואים מגוון רחב של בעלי מקצוע ונותני שירות אשר מציגים את עצמם כאנשים ה"מתמחים" במלאכה. 

כתוצאה מכך אנו רואים מאות בתי עסק העומדים בלא מעט לבטים עת בחירת בעל המקצוע הטוב ביותר עבורם. ההמלצה שלנו היא לעבוד אך ורק עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק בתחום אשר צברה לעצמה מוניטין רב בעולמות הייעוץ, הליווי העסקי והתפתחות אישית. אנו ממליצים לכם לבדוק מי הם חוג הלקוחות של אותה חברה ומה יש להם להגיד על הליווי והשירותים השונים.

אמרתם ליווי עסקי אמרתם אסף אלמוג

אסף אלמוג הינו מלווה להתפתחות אישית ותודעתית ונחשב לאחד היועצים המובילים בישראל. במהלך שני העשורים האחרונים ליווה אסף אלפי עסקים בתחומים וסקטורים שונים כל הדרך אל ההצלחה. במהלך העשור האחרון מיקד אסף את פעילותו לקידום בעלי עסקים ומטפלים מעולם הרוח והנחה אלפי אנשים בסדנאות המיועדות להתפתחות אישית ותהליכי ריפוי. אסף בהשכלתו BA במנהל עסקים, כלכלה ומערכות מידע והינו משווק פנסיוני ומנהל תיק השקעות. אנו מזמינים אתכם לבחור נכון לעסק שלכם – זה הזמן לבחור אסף אלמוג.

אסף אלמוג ליווי עסקי

 

אסף אלמוג הבעלים של חברת הליווי העסקי אלמוג תכנון פיננסי.  למעלה מ 20 שנה מלווה מאות עסקים להצלחה עסקית ופריצות דרך משמעותיות.במסגרת תוכניות הליווי האישיות והקבוצתיות, משלב אסף את הידע העצום בתחום המיתוג השיווק והעולם הפיננסי יחד עם עבודה תודעתית עמוקה לבעל העסק להגדרת החזון והמטרות התואמות את רוח התקופה. "רק בשילוב של עבודה תודעתית ושל עבודה ארצית ופעולות ניתן להגיע לפריצת דרך משמעותית המחזיקה מים לאורך זמן ארוך"

ליווי עסקי לחברות

הגדרת חזון 

הגדרת מטרות

אסטרטגיה שיווקית

אובליגו ואשראים

יחסים בין אירגוניים

ניהול סיכונים

ליווי עסקי לבעלי עסקים

הגדרת חזון 

הגדרת מטרות ותוכנית עבודה

אסטרטגיה שיווקית

אובליגו אשראים ותזרים מזומנים

סנכרון בין העסק לבעל העסק

ניהול סיכונים לבעל העסק 

ליווי אישי להגשמה וחיבור לייעוד

עבודה במסגרת סדנאות לפרטיים המחפשים חיבור מחודש לעשייה לייעוד ולהגשמה